Historie

Historie firmy DatacommHistorie firmyZačátek firmy se datuje rokem 1990 s názvem HEAS a její hlavní devizou byly zkušenosti v oblasti dorozumívacího zařízení a prostředí ve kterém se využívá.Tenkrát to byly typy AZD 135,140,235,240,440,460 později typ KZM od tehdy monopolního výrobce Tesly Val.Mez. V roce 1992 bylo jasné, že stávající zařízení nevyhovuje novým požadavkům doby a proto zadala vývoj nového zařízení u firmy MEL s nynějším názvem ZPT Vigantice a zařízení MDCV-01.

Historie firmy V následném období jsme zajišťovali montáže a servis pro firmu CODACO a výrobky HC-02,03,05,07, až do roku 2002 společně s firmou Nachtigal. Zde již začala klíčit myšlenka využití všech poznatků a zkušeností v podobě vlastního zařízení, ve kterém by byly zúročeny všechny bohatou praxí nabyté zkušenosti bez zbytečného navyšování nepodstatných a zbytečných funkcí, které následně vytváří náročnější požadavky na slaboproudý rozvod, časové náročnosti obsluhy a v samotném důsledku výsledné ceny.

Historie firmy Úkol zadání nebyl jednoduchý - Systém musí obsahovat všechny podstatné a žádané funkce s možností rozšíření a cena s ohledem na dostupnost systému poloviční. Tříleté období bylo završeno ukončeným vývojem nového stavebnicového systému pro potřeby dorozumívání. Následná certifikace našeho systému v EZÚ Praha a získání značky EMS podle nejnovějších norem bylo jen potvrzení správnosti nastoupené cesty.Historie firmy Celý systém je stavebnice, která svým rozsahem použití pokrývá několik typů, obohacená o nové funkce, jenž umožňuje přiléhavé řešení každého požadavku na dorozumívací systém. Systém je kompletován ve vlastní provozovně z dodávek od firem certifikovaných systémem ISO vyrobený nejmodernější výrobní technologií.© Peredarjuk-DATACOMM, 756 24 Bystřička 176, Mob. 777 578 573, ,